O nas

Firma PLOCAD rok założenia 1998

Od początku naszej działalności rok 1998 zajmujemy się wielkim formatem, drukarkami CAD/GIS, drukarkami graficznymi, skanerami, ploterami laserowymi i składarkami dokumentów.

Oferujemy także plotery i skanery w zestawach do kopiowania, skanowania i drukowania ( MFP ), mamy do wyboru zestawy zarówno do CAD/GIS jak i do GRAFIKI. Oferujemy także komputery dedykowane do zestawów MFP.

Na targach Rema Days 2012 zaprezentowaliśmy zestaw ( skaner Contex SD ULTRA i ploter Canon iPF8300S), za który dostaliśmy nagrodę za INNOWACYJNOŚĆ.

Od roku 1999 roku PLOCAD jest autoryzowanym partnerem firmy Oce. W latach 1999-2002 firma PLOCAD zajęła pierwsze miejsce w sprzedaży partnerskiej ploterów firmy Oce.

W roku 2005 rozpoczęliśmy współpracę z firmą Canon Polska w dziedzinie sprzętu LFP (drukarki wielkoformatowe ), a obecnie jesteśmy jej jednym z najlepszych partnerów handlowych w Polsce.

W latach 2007-2008 uzyskaliśmy statut SILVER PARTNERA a od roku 2009 posiadamy statut GOLD PARTNERA firmy CANON.

Od roku 2009 do naszej oferty dołączyliśmy skanery wielkoformatowe firmy Contex.

Oferując naszym klientom wielkoformatowe drukarki graficzne, skanery i zestawy MFP, dołączyliśmy do naszej oferty graficzne monitory firmy NEC, oraz oprogramowanie RIP – PosterJet niemieckiej firmy Eisfeld Datentechnik GmbH.

Jesteśmy autorami polskiej wersji tego oprogramowania ( wer.8.6 PL ).

W roku 2015 do naszych wielkoformatowych urządzeń dołączyliśmy skanery, plotery i składarki formy ROWE.

Posiadamy własne Biuro Handlowe we Wrocławiu, gdzie można przetestować najnowsze plotery zarówno CAD/GIS jak i graficzne.

Zaopatrujemy naszych klientów we wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne do zakupionych ploterów. Nasz magazyn zaopatrzony jest w papiery dla zastosowań CAD, papiery do grafiki, tusze do sprzedawanych przez nas w ploterów oraz innych typów maszyn. Prowadzimy autoryzowany serwis ploterów firmy Canon, skanerów firmy Contex, ploterów i składarek firmy Oce.

Uczestniczymy we wszystkich szkoleniach organizowanych przez firmę CANON. Jesteśmy zapraszani na targi i spotkania ,na których firma Canon prezentuje swoje nowe rozwiązania oraz nowe technologie.

Uczestniczyliśmy min. w spotkaniach Partnerów Canon LFP:

W roku  2020 ponownie jesteśmy SILWER PARTNER firmy Canon Polska.

PRAGA 2009
LIZBONA
BARCELONA 2011